Tak a je to tu – takmer

…stále som mala pocit, že naša letná dovolenka v Chorvátsku je ešte ďaleko. A pozrime sa, zajtra večer budeme už na ceste do Chorvátska! Ušlo to ako voda.
Napriek tomu sa už neviem dočkať a najradšej by som šla už dnes:-)

Doma to vyzerá ako po výbuchu, všade sa váľajú napoly zbalené kufre, kuchynský stôl je plný potravín, ktoré si so sebou berieme (keďže nemáme zabezpečenú stravu a budeme si variť) a ja ešte stále premýšľam, čo všetko som nedomyslela a na čo som zabudla…
Ešte zostáva zbaliť deťom nejaké hračky a kozmetiku pre celú rodinu a hádam to bude už všetko. Jaj, teraz ma napadlo, že nesmieme zabudnúť nočník:-) Naša dcérka sa totiž konečne naučila pýtať na WC (respektíve na nočník, pretože naše WC-ko nedokáže vyhrávať melódie ako odmenu za jej vycikanie či vykakanie:-)

Neskutočne sa už teším na more, na to, ako si po roku opäť zaplávam v priezračnej morskej vode a nachvíľku zabudnem na všetky problémy. Pre mňa je totiž plávanie ohromný relax, no plávanie v nejakých bazénoch na kúpaliskách či na nejakom jazere sa moru v žiadnom prípade nevyrovná. I keď som ako malá doslova vyrastala na kúpalisku, odkedy máme deti, vôbec ma to tam neťahá („kvalita“ vody, nedostatok priestoru na pokojné plávanie, keďže tam býva často plno ľudí ma akosi nelákajú…).

No nič, tak ja utekám dobaliť zvyšné veci a týždeň sa tu ukazovať nebudem (chceme si oddýchnuť aj od televízie a počítača, takže týždeň budeme fungovať bez týchto výdobytkov modernej doby:-).

Držte nám palce a všetkým prajem krásnu dovolenku!

Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top