Návod a strih na ušitie vianočného anjelika

Už druhý rok sme mali stromček zdobený mojimi handmade vianočnými ozdobami, hlavne teda vianočnými anjelikmi. Inak tomu nebude ani tento rok:)

Veľmi ma baví vyrábať si vlastné vianočné ozdoby a zásobila som nimi aj ďalších blízkych ľudí.

Viem, že mnohé šikovné žienky by si tiež rady ušili nejaké tie ozdôbky, ale možno sa nevedia nakopnúť.
Môžem prezradiť, že je to veľmi jednoduché a zvládne to aj nie veľmi zdatná „šička“.

Pripravila som pre vás veľmi podrobný návod na ušitie takýchto anjelikov. Mne trvajú cca polhodinku, ale pri prvých pokusoch rátajte tak s hodinkou času na ušitie (i keď veľa závisí od vašich šicích skúseností).

Anjelika nemusíte nutne použiť len ako dekoráciu na stromček. Môže byť tiež pekným darčekom, či už pre mamu, otca, alebo starých rodičov, sestru či kamarátku. A tiež napríklad pekným spestrením mikulášskeho darčeka vašich drobcov.

Anjelika možno naplniť nielen polyesterovým rúnom, ale pridať tiež nejaké voňavé vianočné korenie. Mimo Vianoc som zasa šila anjelikov v iných než vianočných látkach a plnila ich polyesterovým rúnom s pridaním levandule. Tiež využijete najmä ako pekný a milý darček pre kohokoľvek.

Hoci som sa snažila urobiť návod naozaj tak podrobný, ako to len šlo (je v ňom tiež množstvo fotografií), ak by ste mali s niečím problémy, rada poradím. Stačí mi potom napísať na mailovú adresu chvilkapremamu@gmail.com.

Strih a postup posielam v elektronickej forme (strih si stačí potom vytlačiť z PC)  po platbe vopred na účet. Cena je 4,5E.
Nakupovať môžete tu http://sen-art.eu/strihy-a-navody-33 .

Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top