Moje handmade látkové bábiky

Prvá vec, ktorú som sa snažila ušiť, bola látková bábika pre moju dcérku. Nedopadlo to veľmi slávne, bábika bola ručne ušitá (vtedy mi šijací stroj pripadal ako sci-fi) zo starého trička, ružová ako prasiatko (iné tričko som nemala:), vlasy z vlny, ktorú mi dala mama z vypáraného starého svetra. Očká som bábike krivoľako vyšila a úsmev tiež. Vypchala som ju jediným, čo som mala poruke, teda vatou. Škoda, že nemám foto:)
Hoci bábika mala ďaleko od dokonalosti, bola som taká pyšná a hrdá na seba, že som to zvládla. Dcérka sa s bábikou pohrala a i keď to nebola jej obľúbená hračka, každá chvíľka, keď ju dcérka vzala do rúk, alebo s ňou nebodaj zaspala, ma hriala pri srdci.

Prešlo pár rokov a moje bábiky prešli tiež mnohými zmenami. Od pokusov o waldorfské bábiky som prešla k inému typu bábik a tie som vylepšovala a v podstate stále sa snažím zlepšovať (lebo veď vždy je čo:).

Moje bábiky sú jednoznačne najviac obľúbeným tovarom z celej S.e.N Art ponuky, nemám ani len šajnu, koľko presne sa ich už dostalo medzi vás:) Viem, že niektoré odišli aj do cudzích krajín – bábiky mám v Austrálii, USA, Nemecku, Anglicku, susedných Čechách a neviem, kde ešte.
Dnes ma hreje pocit, že všetky tie bábiky majú svoje „maminky“ alebo kamarátky, dievčatká, ktoré si ich možno berú do postele ako svoju obľúbenú „spinkaciu“ hračku, možno ich berú na cesty alebo sa s nimi jednoducho len často a rady hrajú.

Týmto ďakujem všetkým vám, ktorí ste svojim detičkám, vnučkám, neterkám, sestričkám, kamarátkam či krstniatkam (alebo ešte ďalšie kategórie, na ktoré som si práve teraz nespomenula:), že ste kúpou našich bábik (ale, samozrejme, aj iných hračiek) podporili nás, môj veľký sen (S.e.N Art) a dali mi pocit, že moja práca má zmysel a že mojim hračkám ste dali prednosť pri výbere. Snáď sa mi bude dariť nesklamať vás aj naďalej.

Bábiky vám rada ušijem vo vami zvolených farbách, alebo si môžete vybrať z ponuky na http://sen-art.eu/babiky-29

A obrázkové prílohy na spestrenie článku:)

Posts created 211

One thought on “Moje handmade látkové bábiky

  1. Dobrý deň. neuvažovali ste aj nad predajom strihu na bábiku? Určite by sme si ho mnohé kúpili nech by stál, čo by stál :). Michaela

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top