Ako som peelingu na chuť prišla

Telový peeling som nikdy nejako extra nepoužívala, obzvlášť nie, odkedy som mamou. Prišlo mi to zbytočné a pri troch deťoch som bola často rada, že sa stihnem osprchovať.

Vrcholom luxusu býval polhodinový kúpeľ a umytie vlasov nielen šampónom, ale aj s kondicionérom, ktorý som si nechala pôsobiť podľa odporúčania aspoň 10 minút (inak som bola rada, ak som si ním stihla trochu nababrať vlasy, aby sa aspoň ľahšie rozčesali:).
Netreba asi hovoriť, že takéto kúpele som absolvovala veľmi zriedkavo:)))

Povedala som si ale, že je už čas venovať trošku viac času aj sebe a údržbe svojho zovňajšku:) Deti už sú väčšie a kúpeľ si môžem dopriať častejšie bez toho, aby ma za tú polhodinku štyrikrát niekto volal von z vane, pretože ma práve vtedy súrno-súrne potrebuje.

No a keď som skúsila brezový telový peeling od Weledy, vedela som, že to bude zasa láska na prvý pohľad, či skôr dotyk.
Nemôžem si pomôcť, ale sprchovanie dostalo pre mňa nový význam a vždy sa teším, ako si „obrúsim“ kožu.

Peeling používam asi dvakrát do týždňa, hlavne na stehná a pokožka je po ňom naozaj príjemne hladká a jemná, pričom nemám pocit vysušenej pokožky. Je to zrejme vďaka obsahu kvalitných prírodných olejov (sezamový a marhuľový), ktoré zabraňujú vysúšaniu kože počas sprchovania.
Páči sa mi aj svieža vôňa.

Peeling je primárne určený na kúru proti celulitíde, obzvlášť ak ho používate spolu s brezovým olejom na celulitídu. To som zatiaľ osobne neskúšala.

Tento výrobok mám teda otestovaný priamo na vlastnej koži a sadol mi perfektne. Moju prírodno-kozmetickú zásobu mám zas o kúsok bohatšiu. Teším sa na ďalšie:)

Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top