Tak trochu čiernobielo…

„Kapučínko“ uprostred chcel byť tiež čiernobiely, no osud to zariadil inak…
To malé uprostred je najmladší člen party, ale riadny výmyselník)

Čierna a biela, Black and White, dve úplne odlišné farby. V poslednom čase sú to práve tieto farby, ktoré ma fascinujú. Či už na mojich obrázkoch, ktoré sú takmer vždy čiernobiele a najnovšie aj na nejakých tých hračkách.

Nikdy by ma nenapadlo, že budem ochkať nad látkou s čiernymi hviezdičkami na bielom podklade alebo nad väzenskou pruhovanou. A už vôbec nie, že si budem dokonca sama vyrábať čiernu potlač na látku (viď „slzičkový“ a bodkovaný macko). Nuž ale, zrejme mám po tom pestrofarebnom (čo sa hračiek týka) období, teraz trochu potrebu skúsiť niečo iné.

A tak vznikli oni… macovia a jeden zajko:) Nie všetci sú čiernobieli, nájdu sa aj „inofarební“. Viem, že nie každému sa takéto hračky budú páčiť, je to predsa len niečo iné, niečo, na čo možno nie sme veľmi zvyknutí. Ja ich ale ľúbim, každého jedného. A v kútiku duše dúfam, že si nájdu cestu aj do iných sŕdc:)

Predstavujem vám teda tých nových, iných….

Albín – môj favorit (ale ostatným to nehovorte!) Sama som mu kožúšok potlačila čiernymi slzičkami, aby nebol tak veľmi biely. A on sa taaaaak tešil, ako sa len macovia tešiť vedia… 
Jediný dlhouchý z tejto várky. Pssst, sníva o hviezdnej kariére:) Tak mu držme palce. 

Nežná medvedica, ktorá chcela byť in a tak ma poprosila, či by som jej na ružový kožúšok „nenabodkovala“ pár čiernych bodiek. Vraj aby zapadla k tým ostatným:) Myslím, že bodky jej naozaj pristanú.

Zajo zasa básni o svojej budúcej hviezdnej kariére (je tak trochu narcis, ale inak má dobré srdce:)

Albín to síce nikomu nepovedal, ale ja viem, že ružová medvedica je jeho osudová láska… 

Nech vás jeho kožúšok nemýli – Pásikáč nikdy nebol väznený a nie je to žiadny kriminálnik. Je to taký dobrosrdečný medveď, akého ste ešte nezažili. Rozdal by sa do posledného pásika:)

Jedna spoločná (vidíte, Albín zasa vedľa svojej milovanej, hlavne nenápadne:)
Posts created 211

One thought on “Tak trochu čiernobielo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top