Zelený macko – narodeninový darček pre syna

Ten čas neskutočne letí a pred pár dňami oslávil náš syn už piate narodeniny. Ani neviem, kedy stihol tak vyrásť. Stále si pamätám, ako mi ho v pôrodnici prvýkrát priniesli a ja som z toho dokonalého stvorenia nedokázala odtrhnúť oči:-)
No dosť bolo úvah a spomienok, čas nezastavíme, takže sa môžeme len snažiť čo najviac využiť každú chvíľku s tými našimi drobcami, kým nás ešte ako-tak potrebujú.

Keďže šijem sem-tam nejaké hračky, rozhodla som sa, že niečo ušijem aj pre nášho malého oslávenca. Povedal mi, že by si želal zeleného macka so svojím menom. A tak som skúsila zrealizovať jeho predstavu a na fotke vidíte výsledok.

Tento maco je o dosť väčší ako všetky ostatné hračky, ktoré som šila. Inak je to klasika – kombinácia flísu a bavlny s výplňou z polyesterového vlákna.

Drobcovi sa jeho narodeninový darček veľmi páčil, takže zelený macko svoj účel splnil, z čoho mám veľkú radosť:-) Je pekné darovať svojmu dieťaťu niečo, čo ste vytvorili vlastnými rukami a dali do toho kúsok svojho srdca.

Dcérka bude mať narodeniny v máji, takže sa už chystám aj na jej narodeninový darček – jej želaním je ružové prasiatko:-)

Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top