Jednoduchá waldorfská bábika pre bábätko

Pozerám, že je to už takmer mesiac, čo som sem nepridala žiadny príspevok. Nuž, tri deti sú viac ako dve (kto by to bol povedal???:))), ja už nejaký ten týždeň aj pracujem z domu, a okrem toho sme si tiež prešli nejakými tými chorobami.
Ale o inom som chcela napísať.

Keďže sme začali používať látkové plienky (áno, aj o tom napíšem:) a tie ich ceny sú dosť brutálne, rozhodla som sa, že si nejaké ušijem aj sama. Objednala som si materiál, no a pozrite sa, ako to dopadlo:)
Úžasné bambusové froté mi nedalo pokoja, mátalo ma vo dne v noci, rovnako ako aj bambusový aksamit (oboje je úúúúžasne mäkučké, také „ňu-ňu“ a navyše je tam aj podiel organickej bavlny:) a tak som namiesto plienky ušila pre našu trojmesačnú Mušku panáčika-mojkáčika.
Je to vlastne jedna z najjednoduchších waldorfských bábik a šila som ju podľa strihu z knižky „Making Waldorf Dolls„. Celé to trvalo asi polhodinku.
Teším sa, ako si túto mäkulinkú „bábiku“ naša maličká bude mojkať a ožužlávať:) Je ľahko prateľná, takže sa dá v pohode udržiavať v čistote a nemá žiadne tvrdé časti, ktoré by mohli bábätku ublížiť.
Ak by ste chceli takúto bábiku, rada Vám podobnú ušijem:) Pokojne mi teda napíšte na chvilkapremamu@gmail.com.

Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top