Deň otcov sa blíži!

Deň otcov sa blíži. Už túto nedeľu, teda 17.6.2012 budú všetci otcovia, tatovia, tatíkovia, apkovia (a neviem ešte, ako by sa dali nazvať:) oslavovať svoj deň.
Tak ako Deň matiek, aj Deň otcov si isto zaslúži pozornosť. Teda, nie že by sme mali na svojich otcov myslieť len v tento deň, no práve tento deň môže byť peknou príležitosťou, aby sme im dali najavo, čo pre nás znamenajú.
Každého tata isto poteší, ak dostane nejakú drobnosť od svojich detí. My sa snažíme každý rok niečo pre toho nášho vymyslieť a pripraviť spolu s deťmi a keď sa podarí, pripojíme k nášmu výtvoru aj básničku ku Dňu otcov. Jednu z tých minulých nájdete tu.
Ak hľadáte nejaké námety na darček pre otca, na internete je množstvo tipov, ktoré vás môžu inšpirovať. Mne osobne sa páči, ak je darček pre otca vyrobený deťmi, alebo aspoň s deťmi:)
Pre inšpiráciu pripájam niekoľko odkazov, kde nájdete tipy na darčeky ku Dňu otcov. Upozorňujem, že nasledujúce tipy sú v anglickom jazyku.

– http://www.marthastewart.com/274269/fathers-day-gifts-and-crafts/@center/307033/spring-holidays
(je tam viacero obrázkov, treba klikať na šípku v oranžovom štvorčeku vpravo hore nad obrázkom)

– rôzne pohľadnice ku Dňu otcov, ktoré ľahko zvládnu aj tí najmenší (s pomocou mamičky:) nájdete napríklad tu: http://crafts.slides.kaboose.com/284-father-s-day-cards

– pekný námet na darček pre otecka je aj tu: http://thecraftingchicks.com/2012/05/fathers-day-hand-print-tree-free-printable.html

To je len niekoľko tipov, na internete je toho skutočne neúrekom. Skúste zadať do vyhľadávača napríklad  „Father´s Day crafts“ a vybehne vám kopec možností.
Tak príjemné tvorenie! 🙂

Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top