Práca z domu – písanie popisov pre e-shop

Pracovať z domu sa dá rôznym spôsobom. Ak vás to ťahá k písaniu, no písať články si netrúfate, môžete to skúsiť s písaním popisov pre nejaký internetový obchod. Ide vlastne o opis jednotlivých položiek tovaru. Tvoríte texty, ktoré čo najlepšie opisujú a vystihujú danú vec.

E-shopov je dnes ako maku a sú rôzneho zamerania, takže si možno nájsť oblasť, ktorá je vám blízka. Nejaké ponuky na písanie popisov pre internetové obchody sa z času na čas objavujú v ponukách práce (napríklad na českom webtrhu).

Nečakajte však, že písaním popisov pre internetové obchody nejako výrazne zbohatnete. Je to mravčia práca a treba pri nej vytrvalosť. Môžete si tak však privyrobiť nejaké to Euro navyše, čo nie je na zahodenie.

A ak by ste sa chceli časom venovať písaniu článkov, nemusí to byť najhorší odrazový mostík. Precvičíte si totiž gramatiku, naučíte sa štylizovať texty, získate jednoducho zručnosť v písaní textov a to sa neskôr môže hodiť pri rozbiehaní „kariéry“ pisateľa článkov:-)

Posts created 211

2 thoughts on “Práca z domu – písanie popisov pre e-shop

  1. Dobrý deň, ja prácu neponúkam. Len píšem o tom, ako sa dá pracovať z domu cez internet. Takže treba sledovať rôzne ponuky, či už na písanie článkov alebo tých popisov pre internetové obchody.
    Pekný deň!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top