Najväčšia radosť je, keď môžeme urobiť radosť druhému

Kytica kvetov dokáže povedať veľmi veľa. Už ako malé dieťa som nosila mamičke, babičke, oteckovi a všetkým možným známym kyticu lúčnych kvetov alebo takých, ktoré som natrhala niekde pri ceste.
A dnes toto robia aj moje deti. Každú chvíľku mi prinesú nejakú „burinku“ a ja sa vždy poteším, pretože viem, že mi ju priniesli z čistej lásky.

Po dlhom čase som aj ja obdarovala kyticou kvetov niekoho, na kom mi záleží. Je to môj starý otec.
Chcela som ho prekvapiť a zároveň mu vyjadriť vďaku za všetko (a že je za čo!). Nemal ani narodeniny, ani meniny, nebolo to ani pri žiadnej inej príležitosti, len tak.

Využila som služby online kvetinárstva, kde ponúkajú aj donášku kvetov priamo vybranej osobe. Vybrala som si kyticu a zadala informácie o tom, komu má byť doručená a tiež text, ktorý som chcela, aby ku kytičke pripojili. Prekvapila ma rýchlosť, akou bola kytica doručená (hneď na druhý deň) a celkovo milý a ústretový prístup.

Asi netreba hovoriť, že kytica mala veľký úspech, starý otec bol nesmierne prekvapený a potešený. Vôbec to nečakal. A presne to som chcela.
Je to vlastne moja prvá skúsenosť s donáškou kvetov, no musím povedať, že určite nie posledná. Keď tak nad tým rozmýšľam, napadá ma hneď niekoľko ľudí, ktorých by som rada takto podobne prekvapila kyticou kvetov:)…

Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top