Kniha Výlety po Slovensku (s deťmi aj bez nich)

Ďalšia z našich obľúbených knižiek – Výlety po Slovensku (s deťmi aj bez nich), ktorá nám poskytla už zopár cenných tipov na rôzne výlety.

Keďže chodíme s deťmi radi na turistiku a celkovo na rozličné výlety, potešilo ma, že som natrafila na takúto publikáciu. Už dlhšie som totiž niečo podobné márne hľadala.

Napriek tomu, že veľa tipov na výlety s deťmi sa dá nájsť aj na internete, v knižke je to pekne pokope a rozdelené do rôznych sekcií (napríklad „Hrady, zámky, zrúcaniny“, „Pešo do prírody a na rozhľadne“, „Jaskyne, štôlne a banské múzeá“ a ďalšie).

V knižke nájdete naozaj bohatú ponuku rôznych „destinácií“, ktoré zaujmú malých aj tých väčších:) S deťmi si často v knihe listujeme a rozprávame sa o tom, kde sme už boli a kam by sme ešte mohli zavítať.

Užitočné sú aj rady a upozornenia k jednotlivým výletom a informácie o otváracích dobách a cenách vstupného (ak sa platí), kontakty a podobne. Nechýba ani množstvo fotografií a praktická mapa s registrom.

Túto knižku môžem skutočne odporúčať všetkým rodinkám, ktoré nechcú len tak sedieť doma na zadku a hľadajú inšpiráciu na zaujímavé výlety po našom krásnom Slovensku. A veruže je čo objavovať!

Posts created 211

2 thoughts on “Kniha Výlety po Slovensku (s deťmi aj bez nich)

  1. Knižka vyzerá naozaj zaujímavo. Nás by asi najviac zaujímali tie jaskyne, štôlne a banské múzeá. 🙂
    Vďaka za tip, pozriem sa po nej v kníhkupectve.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top