Dôvod, prečo to tu tak zanedbávam…

Akosi ani neviem, ako presne začať tento príspevok. Ale tak pekne po poriadku. Už veľmi dlho som na svoj blog neprispela, čo ma mrzí. Mám na to ale celkom pádny dôvod a dobrú „výhovorku“. 

Ten „dôvod“ má momentálne asi necelých 30cm, váži okolo 630g a čím ďalej, tým viac si ho uvedomujem vďaka silnejúcim kopancom do brucha (práve teraz som tiež jeden dostala:) Áno, bude nás zasa o jedného viac a náš malý štvrtý zázrak by k nám mal pribudnúť v januári. 
Tehotenstvo mi dalo poriadne zabrať hlavne na začiatku. V tých letných horúčavách som nebola schopná poriadne fungovať, skôr som len existovala. A ako jeden z hlavných príznakov sa u mňa pri všetkých štyroch tehotenstvách hlásila neskutočná únava. No a aby toho nebolo málo, boli prázdniny, deti doma, nekonali sa obedy v školskej jedálni, takže bolo treba denne riešiť aj takéto záležitosti. A ja by som len spala a spala, alebo aspoň ležala. Ani neviem, ako sme to všetko zvládli, najmä teda, ako to zvládli deti so mnou:)))
Nestíhala som poriadne nič, ani šiť, ani písať, a už vôbec nie prispievať nejako na blog. Nebola energia, a keď aj trochu bola, nebol čas. 
Druhý trimester je ale krásny v tom, že máte po prvých ťažkých mesiacoch opäť energie na rozdávanie. U mňa sa to okrem iného prejavuje aj v tom, že som chytila druhý dych v šití a niekedy sa mi zdá, akoby som sa snažila poriadne predpripraviť a pošiť si do sýtosti pred tým, než príde ten malý človiečik a budem zasa na nejaký čas od šitia odstavená.
Ak vás zaujíma moja tvorba, určite sledujte moju FB stránku, kde sa snažím ako-tak pravidelne uverejňovať fotky mojich hračiek a iných vecičiek. 
Jedným z posledných projektov, ktoré som zrealizovala po tom, čo mi už nejaký čas vŕtal v hlave, je napríklad táto zajačica „Zajka“:) Viac si môžete pozrieť na spomínanej FB stránke. 
Prajem vám všetkým krásne dni a verím, že skoro prinesiem nejaké nové príspevky:) 
Posts created 211

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top