Ako pokračuje moje tvorenie?

Minulý rok bol veľmi akčný. Od apríla sme mali „trhovú šnúru“, každú chvíľku sme boli niekde na nejakom remeselnom trhu či handmade akcii. Bolo to krásne a mám vďaka tomu kopec zážitkov a nových známych. Nehovoriac o tom, že som sa dostala aj na miesta, kde som doteraz nikdy nebola:) Napríklad do takej Levoče. 

Tento rok sme ale úplne zvoľnili a vlastne sme zatiaľ neabsolvovali ani jeden trh. Nejako nie je kedy a priority sú jasné – dostavať dom:) 
A tak teraz šijem hračky len tak pozvoľna (až teraz si uvedomujem, aký to bol tlak, keď bolo treba naplniť stánok na blížiaci sa trh, och!) a užívam si to oveľa viac. Myslím, že takto mi to naozaj viac vyhovuje, i keď kontakt s ľuďmi je určite krásnym prvkom, ktorý pri internetovom predaji chýba. 
Uvidíme, ako to celé pôjde ďalej. Ja sa teraz teším z nových nápadov, z každej jednej bábiky či hrkálky, ktorú ušijem. 
Ceny sme boli nútení zdvihnúť (to by bolo na celý článok), ale teší ma, že stále kopec ľudí aj tak dá prednosť mojej copatej bábike pred nejakou plastovou alebo inou masovo vyrobenou konkurentkou.
A tak si po troške šijem a mám radosť. A kopec nových nápadov (ktoré však netuším, kedy budem mať čas zrealizovať:))). 
Aspoň zopár fotiek toho, čo som za posledný čas ušila. Ak by sa vám niečo páčilo, nakuknite do e-shopu alebo mi pokojne napíšte (nie všetko sa zmestí alebo stihne objaviť v e-shope). 

 

Posts created 211

2 thoughts on “Ako pokračuje moje tvorenie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top